niedziela, styczeń 26, 2020

POLECAJ ZNAJOMYM

FacebookTwitterDiggGoogle BookmarksRSS Feed

Okna pasywne

okna pasywne Warszawa

OKNA PASYWNE - WARSZAWA

 

Na czym polega energooszczędność okien pasywnych?

okna pasywne Warszawa 2Okna pasywne, są to okna znajdujące zastosowanie w przypadku budownictwa pasywnego. Budownictwo to stawia na bardzo wysoką izolacyjność termiczną, która\ jest zapewniona przez wykorzystanie elementów o doskonałej jakości.

Przy wyborze okna należy się kierować współczynnikiem przenikalności cieplnej szyby oznaczanym symbolem Uw, im jest on mniejszy, tym lepsze jest okno. W przypadku budynku pasywnego okna nie powinny przekraczać 0,8 Uw.

Dzięki zapewnieniu wysokiej izolacyjności termicznej, pomieszczenia znajdujące się w budynku mogą być ogrzewane przez inne źródła ciepła, takie jak ciepło wydzielanie przez sprzęty domowe, mieszkańców lub nasłonecznienie. Poza tym warto zwrócić uwagę na mostki termiczne, które mogą znaleźć się w punkcie łączenia szyby z ramą. Należy dążyć do uniemożliwienia ich powstawania. Charakterystyczna jest także głębokość ram okiennych. W porównaniu do standardowych, okna pasywne montowane są na znacznie większej głębokości.

 

Pozytywne skutki okien pasywnych

Spełnienie tych wszystkich warunków pozwala uzyskać niesamowicie energooszczędne i eleganckie okna, w których zużycie energii jest obniżone minimum o 29%. To bardzo imponujący okna pasywne Warszawa producenti praktyczny wynik, szczególnie jeśli zostaje osiągnięty w przypadku standardowego domu jednorodzinnego, gdzie zużycie materiałów opałowych jest dosyć wysokie.

Przez wykorzystanie nowoczesnych, stalowych wzmocnień uzyskuje się dodatkowo wysoki poziom bezpieczeństwa, gwarantujący ochronę przed włamaniami. Poza tym dopracowany jest aspekt ochrony akustycznej oraz ochrony przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu okna pasywne stają się wszechstronnym i praktycznym rozwiązaniem.

Na rynku można znaleźć wiele ciekawych firm, jedną z nich jest firma Adams zajmująca się elementami budownictwa mieszkalnego. W swojej ofercie posiada okna pasywne, które prócz doskonałej jakości cechują się również znakomitą estetyką. Do wyboru mamy szeroki zakres kształtów, profili, akcesoriów i pozostałych dodatków. Tak wiele wariantów umożliwia wykonanie produktu, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań klienta.

Dane Kontaktowe

"Ciepłe Okna" - Okna Adams i Amberline - producent okien

E-Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon
607 318 243
Adres
ul. Montwiłła 67
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Porady

CZYTAJ NASZE PORADY:

Okna ADAMS - Jakie okna Adams szczególnie polecamy?

Okna energooszczędne - Dlaczego i jakie okna energooszczędne wybrać?

Ciepły montaż okien - Co to jest ciepły montaż i dlaczego warto go wdrożyć?

Okna pasywneDlaczego okna pasywne są dziś tak cenione?

Dobre okna - czyli jakie okna wybrać i na co zwrócić uwagę podczas inwestycji?

Nasz Partner

Oferujemy produkty Firmy Adams