niedziela, styczeń 26, 2020

POLECAJ ZNAJOMYM

FacebookTwitterDiggGoogle BookmarksRSS Feed

Okna ADAMS

Okna Adams

OKNA ADAMS

Firma AdamsOkna Adams - Warszawa

Adams funkcjonuje na rynku od wielu lat, przez wiele lat zdążyła zbudować swoją renomę oraz zostać doceniona ze względu na jakość wykonania. Zdobyte zaufanie klientów poskutkowało popularnością marki oraz wzrastającą sprzedażą. Aktualnie firma cieszy się dobrym powodzeniem oraz mianem solidnej firmy. Okna Adams wykonywane są z najlepszych materiałów oraz z należytą starannością.

Jakie okna znajdziesz w ofercie firmy?

Okna Adams dostosowane są do wymagań klientów pod wieloma kątami. Począwszy od lepszej izolacji akustycznej aż po energooszczędność. Szczególnie w przypadku tej drugiej, można znaleźć wiele modeli spełniających te kryteria. Okna Adams serii Passiv-Line ULTRA i Passiv-Line PLUS, wykonane są za pomocą bardzo nowoczesnych i specjalistycznych elementów. Zastosowano tutaj takie techniki jak użycie wkładek termoplastycznych, które są wyjątkowo umacniane włóknem szklanym zamiast normalnego typu dodatków. Poza tym użyto pianki Adams oknapoliuretanowej w celu wypełnienia komór. Pianka ta ma zastosowanie także w drugim modelu w połączeniu z dodatkowymi kształtkami styropianowymi. Niebanalnym wyborem jest  zastosowanie w poszczególnych oknach wkładki izolującej wykonanej z taśmy PES.

Dzięki możliwości zastosowania dwukomorowego pakietu szybowego parametry przenikalności cieplnej okna są na wysokim poziomie. Takie cechy to charakterystyczny element okien energooszczędnych, np. VEKA SL 82 firmy Adams.

Prócz tego cały produkt wykonany jest za pomocą doskonałych materiałów, gwarantujących wysokie parametry techniczne oraz trwałość na lata.  Wykorzystanie głębokiej zabudowy i wielokomorowej konstrukcji dodatkowo wspomaga izolację termiczną budynku, a co za tym idzie zmniejsza koszty ogrzewania go.Okna Adams 1

Prócz znakomitego wykonania, okna Adams cechują się nienagannym wyglądem. Ich stylistyka będzie odpowiadać nie tylko klasycznym konstrukcjom, lecz także bardziej nowoczesnym i oryginalnym projektom. Szczegóły, takie jak wzory lub typy listw przy szybowych wpływają znacząco na wygląd całego okna.

Dodatkowym atutem, który zwieńcza całe staranne wykonanie, jest dbałość o drobne elementy. Długa żywotność uszczelek podnosi komfort użytkowania, tak jak i wygodne powierzchnie ram, dzięki czemu ich konserwacja jest przyjemna a czyszczenie bezproblemowe. Ważnym atutem jest także izolacja akustyczna, która gwarantuje komfort w przypadku hałasu.

Dane Kontaktowe

"Ciepłe Okna" - Okna Adams i Amberline - producent okien

E-Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon
607 318 243
Adres
ul. Montwiłła 67
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Porady

CZYTAJ NASZE PORADY:

Okna ADAMS - Jakie okna Adams szczególnie polecamy?

Okna energooszczędne - Dlaczego i jakie okna energooszczędne wybrać?

Ciepły montaż okien - Co to jest ciepły montaż i dlaczego warto go wdrożyć?

Okna pasywneDlaczego okna pasywne są dziś tak cenione?

Dobre okna - czyli jakie okna wybrać i na co zwrócić uwagę podczas inwestycji?

Nasz Partner

Oferujemy produkty Firmy Adams